< Atpakaļ

Dzīvoklis ar balkonu projektā Muižas Nami

Jūrmala, Bulduri, Muižas iela
ID: 152671

415,830 EUR
Pludmales kūrorts 128 m² 3 / 3 2 1 16.50 m²

Kontakti

Līga Kohtanena Baltic Sotheby's International Realty
Strēlnieku iela 1a - 1
Rīga, LV-1010, Latvija
Tel: +37167224645
Tel 2: +37129411250

Apraksts

Muižas Nami ir pirmais projekts Baltijas valstīs, kur it visa centrā tiek likta cilvēka veselība – celtniecībā, dizainā, funkcionalitātē, ik dienas nodrošinot augstāku labklājības līmeni gan saviem iedzīvotājiem, gan viņu viesiem.
Šī novatoriskā koncepcija ir ieviesta Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19, priežu parka un sakārtotas pilsētas infrastruktūras tuvumā, tikai desmit minūšu gājiena attālumā no jūras. Komplekss sastāv no trīs ēkām, no kurām divas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, savukārt trešā ēka - mūsdienīgas arhitektūras paraugs. Ēkas veidotas, izmantojot tikai ekoloģiskus, augstākās kvalitātes celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai.
Mājīgā kompleksa pagalmā atrodas bērnu un sporta laukumi ar oriģināliem āra trenažieriem, kā arī labiekārtotas puķu dobes ar unikāliem augiem un garšaugiem. Vienā no ēkām, rezidenču teritorijā atradīsies vienīgais Latvijā, bet Amerikā un Eiropā jau populārais interaktīvais Wellness Concept Store, kas ietver sevī Super Food Bar un Comfort Zone Beaty Corner, kur iedzīvotājiem un viesiem tiks piedāvāti visi jaunākie produkti un pakalpojumi cilvēka ķermeņa un gara harmonijai.
Piedāvājam iegādāties plašu 3-istabu dzīvokli ar pilnu apdari, iebūvētiem skapjiem un virtuves iekārtu, kā arī gaismas ķermeņiem. Balkons - 16.5 m. Mūsdienīgs dzīvoklis wellness rezidencē Muižas Nami - lieliska izvēle dzīvošanai un atpūtai!

Ērtības

Balkons
Mēbelēts

Uzdod jautājumu